Фунгицид Инфинито 500мл

Производитель:
Bayer
Модель:
10505074
Условия оплаты и доставки
Цена: 396.56 грн
(Итого к оплате: 396.56 грн)

Фунгіцид Інфініто® (500 мл)

Препарат Інфініто являється фунгіцидом, що володіє системним впливом в захисних цілях картопляних насаджень та інших овочевих в боротьбі з різноманітними захворюваннями. Він маєвплив на захворювання профілактично, при початковому інфікування досить тривалий час.

Особливі переваги Інфініто фунгіциду:

 

- являється надзвичайно надійним в боротьбі з широким спектром захворювань, а саме:  з фітофторозом для картоплі,  переноспорозом у огірків;

- неймовірно новітній дієвий механізм, що має у своєму складі два діючих компонента і не викликає звикання у збудників;

- має довготривалу дію;

- стимулює ріст та розвиток оброблених культур;

- стійкий до опадів.

 

Спектр впливу фунгіциду Інфінітота його застосування:

Препарат широко використовується в захисних цілях для картопляних насаджень від фітофторозу, огірків від несправжньої борошнистої роси, капусти. Процедура обробки здійснюється методом обприскування на вегетаційному етапі.

Застосування фунгіциду та його особливості:

Для обробки картоплі від фітофторозу, огірків та капусти від несправжньої борошнистої роси, рекомендованою затратною нормою буде 15 мл препарату з розрахунком 1 сотки землі.

Останню обробку можна здійснювати не пізніше як за 10 днів до збирання картопляного врожаю та огірків, за 14 днів – для капусти.

Для досягнення найбільш ефективного обприскування, необхідно дочекатись сприятливих умов для розповсюдження та розвитку збудників хвороб. Повторне обприскування рекомендується проводити через 14 днів, якщо хвороба тільки проявляється та через 10 днів – як вона набуває різкого прогресування.

Назва реєстрації:Інфініто® 61 SС, 687,5 к.с.

Номер реєстрації:А 01695

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.