Фунгицид Пенкоцеб 20гр

Производитель:
Sumi Agro
Модель:
10503053
Условия оплаты и доставки
Цена: 6.89 грн
(Итого к оплате: 6.89 грн)

Фунгіцид ПЕНКОЦЕБ, ЗП

Пенкоцеб є фунгіцидом, який має надзвичайну профілактичну та контакту дію.

Діючий компонент: манкоцеб, місткістю 800 г/кг

Форма випуску: змочувальний порошок

Тара: пакет на 1кг, мішок на 25кг

Рекомендована норма витрат робочої рідини для овочів складає 300-400 л/га. Нормою затрат робочого розчину для виноградників буде 400-600 л/га. Рекомендована норма затрат розчину робочої рідини для садових дерев складає 600 – 1000 л/га.

Ознаки, що надають переваги фунгіциду Пенкоцеб:

  • здійснення повного контролю над великою кількістю захворювань овочевих та плодових культур, виноградників;
  • можливість застосування весь вегетаційний період;
  • додаткова підживлювальна дія, завдяки складовому комплексу Zn та Mn;
  • повне виключення виникнення резистентності;
  • не викликає токсичності для корисних комах та ґрунтових мікроорганізмів, особливо бджіл, а також птахів;
  • не викликає фітотоксичності по відношенню до оброблених культур та тих, що ростуть поряд;
  • прекрасно суміщається з багатьма пестицидами та добре розчиняється у воді.

Дієвий механізм Пенкоцеб фунгіциду та його особливості:

Основна робота фунгіциду направлена пригнічення ферментної активності та припинення клітинного росту, а саме росту оболонки збудника захворювання. Пенкоцеб має здатність до рівномірного розміщення робочого розчину по поверхні обробленої рослини внаслідок утворення захисної оболонки, що здійснює бар’єр для патогенного проникнення всередину листкової поверхні. Препарат активно бореться проти картопляних та томатних захворювань, а саме з фітофторозом (Phytophthora infestans), макроспоріозом (Macrosporium solani) та альтернаріозом (Alternaria solani), виноградниковою мілдью (Plasmopara viticola), яблуневою паршею (Venturia enaequalis) та різними листковими плямистостями.

Для отримання найкращого результату обробки, рекомендується застосування фунгіциду в якості профілактики, ще до появи видимих ознак інфікування. Залежно від того, які умови навколишнього середовища супроводжують процес обробки, термін захисту препарату триває 8-12 діб. Для обробки овочевих культур, садів та виноградників Пенкоцеб можна застосовувати як самостійно, так і в комплексі з іншими фунгіцидами, які мають системний вплив.

Норми використання фунгіциду Пекоцеб:

При обробці картоплі в боротьбі з макроспоріозом та фітофторозом, затратною нормою препарату буде 1,6 кг/га, що проводиться фазу вегетації. Найбільшим допустимим число обробок за сезон складає 3 рази, причому останню обробку необхідно здійснювати не пізніше як за 20 днів до збору врожаю.

При обприскуванні помідорів в боротьбі з фітофторозом, норма витрат має бути 1,6 кг/га і проводиться на вегетаційному етапі. Максимальна кількість допустимих обробок за весь період сезону повинна складати 3 рази, причому остання повинна здійснюватись не пізніше як за 20 днів до збору врожаю.

Для обробки виноградників в боротьбі з мільдью, рекомендованою затратною нормою препарату буде 3,0 кг/га, її проводиться у період вегетації. Максимальним числом допустимих обробок за період сезону має бути 4 рази, причому остання процедура обприскування проводиться найпізніше за 30 днів до збирання врожаю.

Для обприскування яблуневих дерев від парші та листкових плямистостей, норма затрат речовини повинна бути 2,0 кг/га і проводитись в період вегетації. Всього за сезон дозволяється здійснювати 3 обробки, остання з них проводиться не пізніше як за 30 днів до збирання урожаю.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!: Препарат Пенкоцеб абсолютно не сумісний з гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами, акарицидами та протруювачами в основі яких лежать олії, а також із самими оліями.

Купити фунгіцид Пенкоцеб можна в місті Київ, з доставкою по потрібній адресі, або ж за допомогою замовлення по інтернету в будь-які міста України через здійснення поштового відправлення. Ціна фунгіциду досить не висока, в порівнянні з його дією та неймовірним захисним результатом.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.