Фунгицид Превикур Энерджи 10мл

Производитель:
Bayer
Модель:
10505060
Условия оплаты и доставки
Цена: 16.37 грн
(Итого к оплате: 16.37 грн)

Фунгіцид Превікур® Енерджі (10 мл)

 

Препарат Превіскур Енерджі являється системним фунгіцидом, призначеним для боротьби із захворюваннями сільськогосподарських культур, а також стимулюють ріст та розвиток оброблених рослин. Фунгіцид застосовується для обробки огірків та помідорів в боротьбі з кореневою гниллю та переноспорозом.

 

Основні переваги препарату:

    досягає високому результату завдяки комплексному впливу двох діючих компонентів, що доповнюють фунгіцидний вплив одне одного, порівняно з Превіскуром звичайним;

    здійснює стимулюючу дію росту та розвитку кореневої системи та  листкової поверхні культур;

     володіє специфічним впливом в боротьбі з широким спектром грибкових захворювань, що мають здатність насіннєвого, проросткового,стеблового, листкового та плодового ураження для вирощення сільськогосподарських культур на закритих та відкритих грунтах;

    завдяки стимуляції надзвичайно швидко розвивається кореневище,стеблова та листкова частини оброблених рослин;

    системно захищає оброблені рослини від збудників захворювань на протязі усього сезону вирощування;

    зручний у застосуванні в цілях обробки: методом обприскування, поливанням та за допомогою крапельного зрошування.

 

Спектр дії фунгіциду Енерджі Прескур:

Препарат застосовується для обробки огірків та помідорів, що ростуть на відкритих та закритих ґрунтах в боротьбі з переноспорозом та кореневою гниллю. Обробка здійснюється способом поливу висадженої розсади та обприскуванням культур в період вегетації.

 

Для обробки огірків від переноспорозу, обробка здійснюється в період вегетативного росту з переривом в 10-14 днів з рекомендованою нормою затрат препарату 25 мл на 5 л води з розрахунком обробки 1 сотки ділянки. Якщо обробка здійснюється для тепличних огірків, то норма препарату для обробки складає 3 мл на 2 л води на 1 сотку землі в період висаджування насінин методом поливу та після висадки розсади з повторним інтервалом в 7-10 днів.

 

Для обприскування помідорів від кореневої гнилі після висівання насіння, висадки розсади та повторної обробки через 7-10 днів, норма рекомендованої затрати фунгіциду скошлає 3 мл на 2 л води з розрахунком 1 сотки ділянки. Остання обробка може здійснюватись не пізніше як за 20 днів до збирання урожаю.

 

Важливо знати:Фунгіцид Превіскур Енерджівикликає корозію серед металів за винятком сталі нержавіючої. Тому після кожної процедури обприскування всю техніку, що використовувалась для цього потрібно ретельно вимити стічною водою.

 

Назва при реєстрації:Превікур® Енерджі 607 SL, в.р.к.

Номер при реєстрації:А 02112

 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.