Фунгицид Ревус Топ 500 12мл

Производитель:
Bayer
Модель:
10505186
Условия оплаты и доставки
Цена: 33.43 грн
(Итого к оплате: 33.43 грн)

Фунгіцид Ревус Топ 500 ЄС

У складі є активні інгредієнти 250 г / л мандіпропаміда і 250 г / л дифеноконазола. Входить препарат в хімічну групу манделамідов. Виготовляється у формі концентрованої суспензії по 6 і 12 мл упаковках. Має 3-й рівень токсичності.

Застосування препарату

Один пакет, що містить 6 мл, розводять в 5-ти літрах води або 12 мл додають в 10 літрів води, для розведення готової рідини. Препарат використовується для обробки картоплі та помідорів і оберігає рослини від фітофторозу та альтернаріозу. При цьому витрата Ревус Топ 500 фунгіциду становить 12 мл.

Фунгіцид Ревус Топ 500 ЄС новітній продукт для охорони картоплі і помідорів від різних захворювань.

Один з активних інгредієнтів - мандіпропамід - в деякій кількості вбирають листя, які захищаються з двох сторін, а залишився речовина покриває листя восковим шаром. Така властивість даного продукту надає тривалий (два тижні) захист від захворювання фітофторозом, а також охороняє препарат від змивки дощем. Другий активний інгредієнт - дифеноконазол - швидко проникає в рослину і розходиться від кореня до листочків. Цей інгредієнт володіє сильним цілющим і профілактично властивістю проти альтернаріозу, що дозволяє захистити культуру навіть після її захворювання. Також Ревус Топ ефективний і проти таких хвороб, як ризоктоніоз і септоріоз.

Використовують даний продукт в момент закінчення цвітіння і початку появи бульб у картоплі і зав'язування плодів у помідора. При чому, Ревус застосовують після обробки Ридомил Голд. Під час застосування речовини сповільнюється зростання культур, листяний покрив оновлюється.

У період одного сезону препарат можна застосовувати три рази. Час очікування після обприскування - 2 тижнів.

Фунгіцид Ревус Топ 500 ЄС можна купити за доступною ціною, з оформленням доставки в будь-який регіон України, в тому числі і в Київ.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.
Похожие товары