Фунгицид Свитч 10г

Производитель:
Bayer
Модель:
10505066
Условия оплаты и доставки
Цена: 44.30 грн
(Итого к оплате: 44.30 грн)

Фунгіцид Світч 62,5 WG

У складі містяться 375 г/л ципродиніл і 250 г/л флудіоксоніл. Препарат визначається в хімічну групу фенілпіролов. Має рівень токсичності: 3. Виготовляється на виробництві у формі водорозчинних гранул в упаковках по 10 г.

Застосування речовини

Один пакет розводять в 5-10 літрах води. Отримати розчин обробляють культури два рази за сезон за такою схемою: полуницю - перший раз на початку цвітіння і наступний, коли зацвіте більшість саджанців; фруктові дерева - за 15-20 днів до збору врожаю, роблячи перерву в 7-10 діб; троянди - в період початку утворення бутонів.

Обсяг видатків готової рідини для молодого деревця - 2 літри / дерево, плодоносні дерева - 5 літрів / дерево, кущі - 1,5-2 літра на кожен кущ і огірки - 5 літрів / сотка.

Крім названих культур, препаратом обробляють помідори, горох і квасоля з таким же обсягом видатків продукту і готової рідини. Світч фунгіцид застосовується від захворювань цвілі, альтернаріозу, різновидів гнилі та аскохітозу.

Фунгіцид Свитч 62,5 WG - речовина, що захищає рослини від різних захворювань, особливо від гнилі. Продукт має два активних інгредієнта, які знищують віруси, хвороби і охороняють рослини протягом усього періоду розвитку захворювання. Використання продукту добре впливає на якість зберігання плодів і їх транспортуванні.

У деяких країнах Західної Європи Світч застосовують на капусту, квасолю, малину або інші ягоди. Цілющий ефект триває 2-і доби, а захисний - 10-12 діб. Нешкідливий препарат для комах, бджіл і природи, а також для людей. Його використовують два рази в сезоні.

Час очікування для культур: полуниця - тиждень, помідори і огірки - 10 днів, фрукти і троянди - 15-20 днів.

Фунгіцид Світч 62,5 WG часто використовуваний продукт, завдяки його низькій ціні і хорошим якостям. Купити його можна просто, замовивши через інтернет. Здійснюється доставка по регіонах України і по місту Києву.

 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.
Похожие товары