Фунгицид Сфинкс Экстра

Цена: 475.72 грн/кг
(Итого к оплате: 2377.76 грн)

Контактно-системний фунгіцид, широкого спектру дії. Діюча речовина: диметоморф, 113 г/кг + фолпет, 600 г/кг Пакування: 5 кг Клас небезпечності: ІІІ


Контактно-системний фунгіцид, широкого спектру дії.
Діюча речовина: диметоморф, 113 г/кг + фолпет, 600 г/кг
Пакування: 5 кг
Клас небезпечності: ІІІ
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ :
Фунгіцид для захисту винограду від мілдью, сірої гнилі та оїдіуму, а також для захисту картоплі від фітофторозу, сухої плямистості. Сфінкс® Екстра, в. г. – контактно-системний фунгіцид широкого спектру дії. Препарат застосовують для профілактики захворювань, а також є ефективним лікувальним засобом. Диметоморф зупиняє формування стінки клітин грибів патогенів. Фолпет має контактну дію, призводить до різних функціональних порушень життєдіяльності патогенів (пригнічення дихання).
СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ:
Сфінкс® Екстра, в. г. суміщається з багатьма пестицидами, проте перед застосуванням у баковій суміші необхідно проводити тест на фізичну сумісність.
ЗАСТОСУВАННЯ:
на виноградниках 800–1000 л/га, на картоплі — 300–400 л/га

Першу обробку найкраще проводити профілактично до появи ознак захворювань, коли за рекомендаціями служби прогнозу існує загроза ураження культури. Препарат можна застосовувати і при появі перших видимих ознак захворювань. Інтервал між обприскуваннями — 7–12 днів.