Фунгицид Стирокап 80 WG

Фасовка 5л
Цена: 0.00 грн
(Итого к оплате: 637.00 грн)

Фунгіцид широкого спектру дії. Формуляція: водорозчинні гранули Діюча речовина: каптан, 800 г/кг Пакування: 5 кг Клас небезпечності: ІІІ


Фунгіцид широкого спектру дії.
Формуляція: водорозчинні гранули
Діюча речовина: каптан, 800 г/кг
Пакування: 5 кг
Клас небезпечності: ІІІ
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ :
Стірокап® 80, в. г. є контактним фунгіцидом широкого спектру дії і призначений для захисту яблуні від парші (Venturia enaequalis) та сірої гнилі плодів. Препарат застосовується для профілактики захворювань, а також як ефективний лікувальний засіб на початковій стадії інфікування. Дія Стірокап® 80, в. г. базується на різних функціональних порушеннях життєдіяльності патогенів, що призводить до їх загибелі і виключає імовірність виникнення резистентності до препарату.
РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Для попередження ураження яблуні паршею першу обробку Стірокап® 80, в. г. проти зимуючих сумкоспор проводять, як правило, у фазу «зеленого конуса». Залежно від погодних умов і розвитку хвороби наступні обробки Стірокап® 80, в. г. проводять з інтервалом 7–14 днів чергуючи їх з іншими фунгіцидами. Стірокап® 80, в. г. починає діяти відразу після обробки із захисним періодом до двох тижнів залежно від погодних умов. Першу обробку препаратом проводять за появи ознак захворювань, наступні обприскування — з інтервалом 7–14 днів.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Норма витрати робочої рідини: для обприскування яблуні — 800–1500 л/га