Фунгицид Суприм 400 ЕW

Цена: 580.25 грн/литр
(Итого к оплате: 580.25 грн)

Системний комбінований фунгіцид, широкого спектру дії. Формуляція: водна емульсія Діюча речовина: тебуконазол, 133 г/л + прохлораз, 267 г/л Пакування: 5 л


Системний комбінований фунгіцид, широкого спектру дії.
Формуляція: водна емульсія
Діюча речовина: тебуконазол, 133 г/л + прохлораз, 267 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: ІІІ
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ :
Cупрім® 400, в. е.— системний фунгіцид, що призначений для захисту зернових колосових культур, цукрового буряку, ріпаку від грибкових захворювань. Препарат діє на рослини шляхом прямого пригнічування ергостиролу в збудниках захворювань. Має профілактичну і лікувальну дію.
СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ:
Cупрім® 400, в. е. сумісний з більшістю поширених фунгіцидів, інсектицидів, які використовуються на різних культурах. Але його сумісність з іншими препаратами може залежати від їхніх препаративних форм та якості води.
РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Cупрім® 400, в. е. володіє профілактичною і лікувальною дією і може застосовуватися на всіх стадіях розвитку культур. Термін внесення препарату визначають відповідно до фітопатологічного прогнозу та рівня розвитку хвороб, або за появи перших візуальних ознак захворювань. Період захисної дії препарату залежить від ступеня ураження культур, виду хвороби та кліматичних умов. Зазвичай, тривалість захисної дії препарату складає не менше 14 днів.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Норма витрати робочої рідини: для застосуванні на зернових культурах , цукровому буряку, ріпаку — 200–300 л/га