Фунгицид Свитч 62,5 WG

Производитель:
Syngenta
Модель:
0231
Условия оплаты и доставки
Цена: 5161.75 грн/кг
(Итого к оплате: 5161.75 грн)
Фунгіцид Світч


Діюча речовина: 375 г/л Ципродиніл + 250 г/л Флудиоксоніл


Двокомпонентний фунгіцид контактнопроникаючої дії
Контролює головних збудників хвороб, які спричиняють гниття плодів і ягід при зберіганні (плодова гниль, сіра гниль, інші хвороби)
Дозволений до використання навіть у фазу дозрівання плодів
Короткий термін очікування
Покращує лежкість плодів при зберіганні


Механізм дії:
Ципродиніл - діюча речовина, що має системну дію. Вона зупиняє біосинтез амінокислот і порушує життєвий процес грибів, головним чином, в момент проникнення і росту міцелію в рослинних тканинах. Флудіоксоніл - діюча речовина контактної дії з широким спектром контрольованих патогенів та тривалої активністю. Флудіоксоніл пригнічує проростання конідій і ріст міцелію збудників (Botrytis cinerea). Світч 62,5 WG, в.г. препарат, який поєднав у собі дві високо - ефективні діючі речовини з оптимальними показниками активності.

Спектр дії:
Світч 62,5 WG, в.г. проявляє високу ефективність проти патогенів з класів Ascomycetes і Deuteromycetes.

Переносимість культурою:
При дотриманні рекомендацій Світч 62,5 WG, в.г. НЕ фітотоксичний для культур.

Змивання дощем:
Не проводити обприскування менш ніж за дві години перед дощем.

Застосування в інтегрованих системах захисту:
Світч 62,5 WG, в.г. має надзвичайно високу біологічну активність. Можливість застосовувати в різний час вегетаційного періоду ідеально підходить при використанні нормах Світч 62,5 WG, в.г. не впливає на грунтові організми, запилювачів, і практично нешкідливий для корисної ентомо- - і акаріфауни. Тому Світч 62,5 WG, в.г. підходить для використання в ШСЗ. Щоб уникнути розвитку інфекції в широких масштабах, слід проводити обробку з профілактичною метою. Використання з лікувальною метою не може служити загальній рекомендації.

Спосіб застосування:
Світч 62,5 WG, в.г. може застосовуватися за допомогою тракторних або ранцевих оприскувачів. При використанні тракторного обприскувача норма витрати робочого розчину 200-800 л / га, ранцевого обприскувача - 150-600 л / га. Приготування робочого розчину: Переконатися, що обладнання для обприскування в чистою, не забрудненому стані. Ретельно розрахувати необхідний обсяг робочого розчину, щоб після закінчення обробки в баку обприскувача не було його залишків. Заповнити бак обприскувача чистою водою на 1/3 його об'єму, почати розмішування, додати розраховану кількість препарату і доливати воду, продовжуючи розмішування. Для підтримки однорідності суспензії не припиняти розмішування до закінчення обробки. Якщо Світч 62,5 WG, в.г. змішують в баку обприскувача з іншими препаратами, то першим в заповнений водою бак обприскувача засипають Світч 62,5 WG, в.г., а потім інші препарати. Якщо ці препарати упаковані в водорозчинні пакети, то спочатку занурюють у воду ці пакети, а потім додають Світч 62,5 WG, в.г.


Спецификация:
Параметр
Фасовка 1 кг