• Гербицид Голтикс 700SC
  • Гербицид Голтикс 700SC

Гербицид Голтикс 700SC

Заказать просчет
Модель:: 0092 Есть в наличии
Производитель:
Условия оплаты и доставки

Гербіцид для боротьби з дводольними бур’янами та однорічними злаками на посівах буряків. Формуляція: концентрат суспензії. Діюча речовина: метамітрон, 700 г/л


Гербіцид для боротьби з дводольними бур’янами та однорічними злаками на посівах буряків.
Формуляція: концентрат суспензії.
Діюча речовина: метамітрон, 700 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: ІІ.
РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Голтікс® 700, к. с. може застосовуватися як до сходів культури, так і по вегетуючих буряках. Препарат можна застосовувати в одне або декілька оприскувань самостійно, проте після сходів найвищий ефект буде досягнено при внесенні Голтікс® 700, к. с. в суміші з іншими гербіцидами. Найкраще препарат працює за умов достатньої вологості ґрунту. У зонах з посушливою весною найбільш ефек-

тивним є застосування Голтіксу® 700, к. с. до посіву перед боронуванням. Препарат можна застосовувати після посіву до появи сходів буряків. Період захисної дії препарату — 40–60 днів залежно від видового складу і фази розвитку бур’янів, а також погодних умов після обробки препаратом.
ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕПАРАТУ:

Голтікс® 700, к.с. — гербіцид системної дії для боротьби з дводольними бур’янами та однорічними злаками на посівах цукрового і кормового буряків.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ ТА СПЕКТР АКТИВНОСТІ:

Голтікс® 700, к. с. — гербіцид триазинонової групи. Препарату притаманна висока селективна дія при застосуванні на посівах буряків. Голтікс® 700, к. с. абсорбується як через кореневу систему, так і через листя бур’янів. Проте він поглинається, головним чином, кореневою системою, і через досить короткий час препарат транслокується до листя. Гербіцидна дія препарату проявляється в пригніченні в фотосинтезі реакції Хілла, що призводить до загибелі бур’янів.

ЗАСТОСУВАННЯ

Норма витрати робочої рідини: 200–300 л/га