Гербицид Мистраль WG

Цена: 894.60 грн/кг
(Итого к оплате: 894.60 грн)

Селективний системний гербіцид для знищення бур’янів при вирощуванні картоплі та томатів Формуляція: водорозчинні гранули. Діюча речовина: метрибузин, 700 г/кг


Селективний системний гербіцид для знищення бур’янів при вирощуванні картоплі та томатів
Формуляція: водорозчинні гранули.
Діюча речовина: метрибузин, 700 г/кг
Пакування: 1 кг
Клас небезпечності: ІІІ
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ :
Містраль® в. г. — селективний системний гербіцид для знищення бур’янів при вирощуванні картоплі та томатів. Препарат поглинається, головним чином, корінням, а також листям бур’янів.
СПЕКТР ДІЇ:
Дводольні бур’яни: Лобода біла, Щириці, Редька дика, Жабрій звичайний, Ромашка не пахуча, Гірчаки, Канатник теофраста, Кропива, Волошка синя, Рутка лікарська, Портулак городній, Осот городній, Будяк жовтоцвітний, Гірчиця польова, Зірочник середній, Триреберник непахучий, Пальчатка лікарська. Злакові бур’яни: Лисохвіст польовий, Мишій, Куряче просо, Пажитниця, Вівсюг. Препарат володіє тривалою дією до 50–60 днів після застосування.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Не допускати зносу препарату на сусідні чутливі культури (плодові, капуста, салат, огірки, цибуля, буряк, соняшник, суниці та інші). Не рекомендується проводити обприскування, коли культура знаходяться в стресовому стані (наприклад під впливом посухи, морозу, нестачі поживних речовин, ураження хворобами). Не рекомендується застосовувати Містраль® в. г. на бідних піщаних грунтах.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Ефективність препарату Містраль® в. г. зростає при підвищенні температури повітря та грунту. Оптимальна температура для дії препарату — 20–25° С. Для забезпечення чистоти посівів культури на довготривалий строк необхідно, щоб шар гербіциду на грунті після обприскування не був зруйнований внаслідок міжрядного обробітку грунту або інтенсивних опадів відразу ж після обприскування.

ПРИГОТУВАННЯ ТА НОРМА ВИТРАТИ ПРЕПАРАТУ, РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

На легких ґрунтах достатньо 10 г на 2 сотки, на середніх до 20 г, а на важких до 30 г. Строки виходу працюючих на оброблені площі томатів безрозсадних і картоплі становлять 7 днів для проведення ручних робіт і 3 дні — для механізованих робіт; на томатах розсадних — 15 днів для проведення ручних робіт.