• Гербицид Гезагард 100 мл
  • Гербицид Гезагард 100 мл

Гербицид Гезагард 100 мл

Производитель:
Syngenta
Модель:
10505014
Условия оплаты и доставки
Цена: 60.41 грн
(Итого к оплате: 60.41 грн)

Гербіцид Гезагард 500 FW, к. с. ― 100мл.

Гезагард 500 FW – це гербіцид вибіркового впливу, призначений для знищення однорічних дводольних та злакових бур’янів на картопляних, овочевих насадженнях, а також кормових та олійнх рослин.

Діючий компонент: прометрин, місткістю 500 г/л

Хімічний клас: триазини

Форма випуску: суспензійний концентрат

Ступінь токсичності: III (малотоксичний, згідно класифікації ВООЗ)

Тара: флакон на 100 мл та на 300 мл

Використання Гезагард 500 FW гербіциду та його призначення:

Для приготування робочого розчину необхідно відміряти певну кількість препарату зазначену у таблиці та розвести її у 5 або 10 л води в залежності від степеня за рослості бур’янами та території, що піддається обробці. Найбільш ефективний та оптимальний розчин для обприскування готується з допомогою 5 л води для 1 сотки ділянки. Для процедури обробки спочатку необхідно добре підготувати ґрунт та здійснювати її лише свіжо приготованою робочою рідиною у тиху спокійну погоду, без вітру.

Обприскування здійснюється для сільськогосподарських культур в боротьбі з однорічними дводольними та злаковими бур’янами.

Час для обробки картопляних насаджень підпадає на період одразу ж після посадки або після підгортання землі після появи перших сходів. Витратна норма препарату складає 60-80 мл на 10 л води, причому для сотки вистачить 5 л робочого розчину.

Для моркви обробка здійснюється в період засівання або в період появи 2-4 листочків. Препаративна витрата складає 60-80мл/10 л води, робоча рідина – 5 л на 1 сотку.

Для гороху для зерна та соняшнику обприскування проводять після засівання культур до появи перших сходів. Препаративна затрата – 60-80 мл/10 л води, для овочевого гороху вона складає 40 мл/10 л води, робочий розчин – 5 л на 1 сотку.

Для обробки квасолі витратна норма гербіциду – 60 мл/ 10 л води, робочого розчину – 5 л на 1 сотку.

Обробка гороху, соняшнику та квасолі дозволяється для проведення у приватному секторі.

Найбільша цінність препарату полягає у його вибірковій дії та винищенні саме бур’янів, шляхом проникнення у паростки та їх кореневу систему, використовується для сходових бур’янів. Якщо бур’яни вже проросли, то дія на них зумовлюється через листкове попадання. Найбільш ефективною спостерігається обробка для до сходового обприскування бур’янів та проростанні до 3-х листків. Гербіцид поглинається пророслими насінинами бур’янів та винищує їх ще до появи сходів. Після обробки препаратом зовсім не рекомендується чіпати землю, а тим більше її розрихлювати. Таке втручання може призвести до зменшення дії гербіциду. Захисна дія препарату триває до 35-45 днів після обробки та напряму залежить від умов навколишнього середовища.

Гербіцид Гезагард® 500 FW відноситься до малотоксичних препаратів ― ЛД50 > 2000 мг/кг, тому він не несе шкоди бджолам, іншим корисним комахам та мікроорганізмам, а також навколишньому середовищу.

Максимально допустиме число обробок за весь сезон росту культур складає не більше 1 разу.

Гербіцид має здатність активної боротьби з такими дводольними бур’янами: курячими польовими очками, диким фізалісом, щирицею звичайною, гірчаком, портулаком городнім, білою та гібридною лободою, лободою багатонасінною, пасльоном чорним, гірчицею польовою, романом польовим, чередою трироздільною, шпергелем звичайним, осотом городнім, гірчаком середнім, кропивою жалкою, веронікою персидською, грициками звичайними, льонком малим, королицею посівною, дурманом звичайним, геліотропом європейським, ромашкою, буркіним лікарським, пересілкою однорічною, дворядником стінним, геранню розсічною, галінсогою дрібноквітковою, королицею посівною, нетребою колючою та однорічною. Він також винищує злакові бур’яни, а саме: пальчатку криваво-червону, просо куряче та селянське, просо колосовидне та напівквітуче, елевзину індійську, лептохлоа різноманітну, тонконога звичайного та однорічного, канареєчника канарського.

Ціна препарату є не високою, його можна купити завдяки замовленню через інтернет. Доставка проводиться до всіх міст України вантажоперевізними компаніями, а також по місту Києву.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 100 мл.