Гербицид Ураган Форте 100 мл

Производитель:
Syngenta
Модель:
10505010
Условия оплаты и доставки
Цена: 35.69 грн
(Итого к оплате: 35.69 грн)

Гербіцид Ураган Форте 500 SL – 100мл.

У складі міститься активна речовина глифосат 500 г / л (сіль калію). Хімічна група: похідні гліцину. За класифікацією ВООЗ відноситься до 3-го класу токсичності. Виготовляються у вигляді розчинного концентрату та розливаються по ємкостям 100 та 300 мл.

Використання речовини

Необхідну кількість речовини розчиняють в 5-ти або 10-ти літрах води в залежності від площі посівів і від того, наскільки заросла ділянка. Препарат використовують восени для захисту овочевих культур проти дозріваючого бур'яну, а також навесні до висадки або появи проростків культури. У садах та виноградниках обприскування проводять навесні і літом.

Оптимальна витрата готового розчину на основі Урагану складає 2-3 літра/сотку. Причому сам препарат використовується: для овочів 15-20 мл на 2-3 л води, а для садів і виноградників – 20-40 мл на 2-3 літри води.

Для покращення ефективності в боротьбі проти берізки, хріну і інших перезрілих бур'янів, в Ураган Форте 500 SL гербіцид домішують Лінтур 70, тобто в 3-х літрах води розводять 40 мл Урагану і 1,5 г Лінтура на одну соткЯкорьу. Таку готову рідину використовують лише під кінець сезону, щоб підготувати землю до посівної наступного року.

Гербіцид Ураган Форте 500 SL є не селективним післясходовим високотехнологічним системним препаратом масового впливу для ліквідації на ділянці однорічних і довголітніх бур'янів таких, як осот, берізка, пирій та інші. Дана речовина надійно забезпечує поверхневий ефект. Засіб проникає усередину рослини через листя і розтікається по всьому стеблу та кореневій системі. Результат дії на бур'ян помітний вже на 4-5 день після використання гербіциду, а повна ліквідація настає на 2-3 тиждень в залежності від кліматичних умов навколишнього середовища.

Оптимальний результат помітний при обприскуванні в період активної вегетації бур'яну, коли температура не опускається нижче +15 ° З, при цьому земля повинна мати достатню вологу.

Краще обробляти бур'яни, коли в довголітніх колоскових з'являється 4-5 листочків при довжині 10-15 см, а в однорічних – довжина листка буде 2-5 см. Такий препарат є нешкідливим для бджіл та довкілля.

Гербіцид Ураган Форте 500 SLволодіє доступною ціною, а тому його можна купити досить просто. Доставка здійснюється по всім областям України, в тому числі і по Києву.


Спецификация:
Параметр
Фасовка 100 мл.