Гербицид Зенкор Ликвид 20 мл

Производитель:
Bayer
Модель:
10505357
Условия оплаты и доставки
Цена: 37.20 грн
(Итого к оплате: 0.00 грн)

Гербіцид Зенкор Ліквід ®

 

Зенкор – системний гербіцид, що використовується для обробки культур від дводольних та злакових бур’янів.

Має здатність впливу на сходи бур’янів та вже перерослі рослини через ґрунт та листкову частини.

 

Переваги Зенкор гербіциду:

 

    активна боротьба зі злаковими та широколистими бур’янами;

    захисна дія через ґрунт та оброблене листя;

    довготривала дія аж до літнього періоду;

 

 

Застосування та спектр дії:

 

Гербіцид ефективно використовується для обробки однорічних злакових та дводольних бур’янів для картоплі, розсадних і безрозсадних помідорів, сої, другорічної люцерни. Для обробки використовується метод ґрунтового обприскування ще до початку появи сходів сільськогосподарських культур, а також для ґрунтового обприскування в період висаджування розсади і безпосередню обробку зійшовши культур на фазі 2-4 листків.

 

Гербіцид має напрочуд гарний винищувальний вплив надводольних бур’янів: щириць, синіх волошок, білої лободи, лікарської рутки, жабрію звичайного, ромашок, гірчаків, жовтоцвітів, гірчиць польових, осоту, зірочника середнього, а також на однодольних шкідливих рослин, а саме: лисохвоста польового, вівсюга, курячого і селянського проса, мишія. Найбільш ефективна процедура обробки Зенкор гербіцидом спостерігається при прогріванні ґрунту до температури 20-25 °С.

 

Застосування препарату та його особливості:

 

Для обробки картопляних насаджень від однорічних дводольних та злакових бур’янів, рекомендованою нормою витрат препарату буде 5-15 г на 5 л води з розрахунком на 1 сотку землі. Процедура обробки здійснюється в період до сходового проростання.

 

Для обприскування розсадних помідорів, норма становить 11-14 г на 5 л води з розрахунком 1 сотки землі в період обприскування ґрунту до моменту висадки розсади. Для безрозсадних помідорів – 7 г препарату на 5 л води в період появи 2-4 листків на пророслих культурах.

 

Для обробки люцерни, норма препаративного використання становить 0,75-1 кг на 1 га землі в період обробки ґрунту до появи перших проростків культур.

 

Для обприскування сої, норма препарату буде 0,7 кг на га землі і застосовується в період до сходової появи.

 

Обробку препаратом необхідно проводити у суху погоду. Найбільш оптимальною температурою для обробки є 20-25 °С.

 

Увага! Не варто використовувати гербіцид для обприскування ґрунту в парниках та теплицях, оскільки препарат має велику вірогідність викликання фітотоксичності по відношенню до сільськогосподарських культур.

 

Назва реєстрації: Зенкор® Ліквід 600 SC, КС

Номер реєстрації: А 03330

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.