Инсектицид Биотлин в.р.к. 10 мл

Производитель:
Syngenta
Модель:
10505190
Условия оплаты и доставки
Цена: 5.78 грн
(Итого к оплате: 5.78 грн)

Біотлін®

Біотлін є препаратом, призначеним для боротьби з багатьма видами попелюхи на плодових деревах, ягідниках, овочах і кольорах.


Компонент дії : імідаклоприд, місткістю 200 г/л

Форма випуску : концентрат, який розчиняється у воді

Виробник: Росія, компанія "Август"

Період придатності: 3 роки від дати виготовлення, яка вказана на упаковці


Особливі переваги:

  • має системну дію на шкідників, не дозволяючи повторному розвитку і розмноженню;
  • швидко припадає в рослину і починає свій активний захисний вплив вже після закінчення декількох годин після обробки;
  • запобігає звиканню по відношенню до шкідників;
  • активно бореться з різними видами попелюхи на сільськогосподарських рослинах.


Застосування препарату Біотлін і його особливості

Для обробки огірків і томатів, що ростуть на закритих ґрунтах, у боротьбі з попелюхою і тепличною білокрилаткою,  норма витрат препарату повинна складати 5 мл на 10л води з витратами робочого розчину до 30 л на 100 м². Процедуру обприскування здійснюють на вегетаційному етапі. Максимально допустиме число обробок складає 1 раз за увесь сезон з періодом очікування 3 днів.


Для обприскування яблуневих садів від попелюхи, норма препарату буде 3 мл на 10 л води з витратами робочого розчину від 2 до 5 л на 1 дерево, залежно від віку дерева. Обробка здійснюється на вегетаційному етапі не більше 1 разу за увесь сезон з періодом очікування 7 днів. Якщо ж яблуні обробляються від яблуневого цвітоїду, то обприскування проводиться на стадії до періоду початкового цвітіння.


Для обробки смородинових кущів від попелюхи в період до початкової стадії цвітіння, норма препарату складає 3 мл на 10 л води з витратами робочого розчину 0,5-1,5 л на кожного кущ, яка безпосередньо залежить від віку куща. Дозволяється проводити тільки 1 обробку за увесь сезон.


Для обприскування квіткових культур, які ростуть на закритих ґрунтах, від попелюхи, цикадок, трипсів, білокрилаток, норма витрати препарату повинна складати 5 мл на 10 л води, з витратною нормою робочого розчину 10 л /100м². Обробка проводиться на вегетаційному етапі.


Купити препарат Біотлін можна за хорошою ціною в місті Київ, а також з пересилкою до усіх міст України.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 10 мл.