Инсектицид Децис Профі 5г.

Производитель:
Bayer
Модель:
10505067
Условия оплаты и доставки
Цена: 22.41 грн
(Итого к оплате: 0.00 грн)

Інсектицид Децис® Профі (5 г)

Інсектицид контактної та шлункової дії, призначення якого лежить у захисті рослин сільського господарства від шкідників. Належить синтетичним піретроїдам.

До переваг інсектициду відносять:

 

    Надзвичайна дієвість в боротьбі з багатьма видами шкідників;

    Здійснює свій вплив через блокування нервової системи шкідливих комах і проявляє відлякувальну дію проти деяких видів шкідників;

    Форма препарату, має нову  структуру;

    Характеризується зручністю застосування

 

Спектр дії та застосування інсектициду Профі Децис:

Обробка препаратом здійснюється в період вегетації.

Для обробки грушевих садів від яблуневої, грушевої та східної плодожерки, яблуні від листовійок і яблуневих плодожерок та сливових дерев від сливової та східної плодожерки

необхідно використовувати 1 г препарату на 10 л води для обробки 2-5 дерев.

Для обробки помідорів від совок, попелиць та цикадок, норма складає 0,5 г препарату на 1 сотку. Для капусти від совок, молей, блішок, білянок, попелиць – 0,3 г препарату для 1 сотки.

Для обприскування озимої пшениці та ярого ячменю від трипсів, клопів шкідливої черепашки, п’явиць, попелиць, блішок – 0,4 г препарату на сотку.

Для цукрових буряків від бурякових блішок, довгоносиків, совок, мінуючої молі – 0,5-1,0 г препарату на 1 сотку.

Для ярого та озимого ріпаку в боротьбі з пильщиком та квіткоїдом, необхідно використовувати 0,7 г препарату на 1 соту землі. Для гороху в боротьбі з гороховою зернівкою - 0,4-0,7 г препарату  на 1 соту.

Для обробки інсектицидом потрібно використовувати лише свіжий розчин, щойно приготований. Обприскувати культури потрібно вранці або ввечері, коли немає медоносних бджіл.

Необхідно забезпечити рівномірне та щедре покриття рослин робочим розчином.

Назва реєстрації:Децис® Профі 25 WG, в.г.

 

Номер реєстрації:А 01092

Купити Профі Децис інсектицид за привабливою ціною можна в Києві через замовлення по телефону або через інтернет, а також пересиланням по всіх містах України.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 5 г.