Инсектицид Инициатор 200 Т 25 г.

Цена: 90.74 грн
(Итого к оплате: 90.74 грн)

Ініціатор 200 Т (25 г)

Препарат Ініціатор 200 Т являється комбінованим засобом, який має інсектицидний вплив в комплексі з добривами тривалого періоду дії, що виготовляється у вигляді твердих таблеток. Він здійснює довготривалу захисну функцію саджанців плодових дерев, декоративних та лісових рослин в боротьбі зі шкідниками, а також сприяє кращому та швидшому зростанню рослин. Для захисту рослин, необхідно в ямку приготовану для саджанця безпосередньо перед посадкою покласти  таблетку Ініціатора.


Основні переваги 200 Т Ініціатор:


Здійснює тривалий і надійний захисний ефект для саджанців плодових дерев, декоративних та лісових рослин проти нападів ґрунтових, сисних, листогризучих шкідників, що триває 1-2 роки в залежності від того, наскільки швидко рослина росте та в яких умовах.

Сприяє більш швидкому приживленню нових засаджених саджанців, їх швидкому зростанню та розвитку, як листкової частини, так і кореневої системи.

Здійснює високу захисну функцію, що не потребує використання інших препаратів для захисту, не наносить шкоди навколишньому середовищу, не проявляє фітотоксичність

При потребі удобрений препаратом саджанець сам бере собі необхідні для нього мікроелементи добрива в потрібний йому час.

Не займає часу на приготування робочої рідини, застосовується безпосередньо у готовому вигляді та є цілком безпечним, як для людей, так для рослин та тварин.

Внаслідок поєднання інсектицидного компоненту та добрив забезпечує підсилення дії одне одного.


Спектр дії та застосування:

Препарат Ініціатор 200 Т активно використовується для захисту саджанців плодових дерев у сільському господарстві в боротьбі з попелицями, бруньковими довгоносиками, мінуючи ми молями, каліфорнійськими щитівками, листовійками, личинками хрущів, совками, дротяниками, капустянками, сосновими та непарними шовкопрядами, пильщиками сосновими та звичайними, златками, короїдами, піщаними мідяками. Процедура обробки здійснюється шляхом внесення таблеток препарату в ямки, викопані для посадки саджанців, або ж в область кореневої системи на вегетаційному етапі.


Особливості застосування:

Якщо обробка в цілях захисту нових дерев здійснюється застосуванням в ямку саджанців, то для цього необхідно в кожну приготовану ямку кинути 1-2 таблетки препарату, кількість яких напряму залежить від темпів розвитку кореневої системи рослин.

Якщо ж обробка здійснюється в період вегетації, то потрібно використовувати по 1-2 таблетки під кожне молоде дерево один раз на рік. Для досягнення найбільш ефективного результату та пришвидшення дії, необхідно зволожити землю перед внесенням та покласти таблетку в потрібне місце. Потім, потрібно щедро полити такий ґрунт водою.


Назва реєстрації:Ініціатор 200 Т ®

Номер реєстрації:А 01812


Купити Ініціатор можна у місті Київ, самостійно або через замовлення по інтернету з доставкою по місту, або ж для інших міст України авто перевізними компаніями. Ціна приємно порадує, а результат не змусить довго чекати!


Спецификация:
Параметр
Фасовка 25 г.