Инсектицид Децис Профі 1г.

Производитель:
Bayer
Модель:
10505047
Условия оплаты и доставки
Цена: 7.32 грн
(Итого к оплате: 7.32 грн)

Інсектицид Децис® Профі (1 г)

Препарат Децис Профі являється інсектицидом з контактною та шлунковою дією, призначеним для захисту рослин в боротьбі зі шкідниками. Він володіє високим впливом і відноситься до класу синтетичних піретроїдів. Являється цілком безпечним для людей.

Форма випуску: гранули, що розчиняються у воді

Назва при реєстрації: Децис® Профі 25 WG, в.г.

Номер реєстрації: А 01092

Основні переваги інсектициду Профі Децис:

  • Є неймовірно діючим та універсальним препарат атом в захисті сільськогосподарських культур від шкідників;
  • здійснює вплив на нервову систему комах-шкідників шляхом блокування живлення, а на кілька типів шкідників наносить відлякуючий вплив;
  • має покращену форму, а з неї слідує більш дієвий вплив діючого компоненту;
  • характеризується зручністю у застосуванні, не має неприємного запаху та не виділяє пилу при приготуванні робочого розчину, зручний при транспортуванні.

Спектр застосування та його вплив:

 Децис Профі інсектицидвикористовується в боротьбі з яблуневою, грушевою, сливовою та східною плодожерками, листовійками, совками, цикадками, попелицями, міллю, блішками, клопами шкідливої черепашки, пшеничними трипсами, п’явицями, буряковими блішками, буряковими мінуючими молями, ріпаковими квіткоїдами, довгоносиками, гороховими зернівками для грушевих, яблуневих та сливових садів, помідорів,капусти, озимої пшениці, ярого ячменю, цукрових буряків, ярого та озимого ріпаку, гороху.

Особливості застосування Децис інсектициду Профі:

Обробка сільськогосподарських культур для захисту від шкідників здійснюється на вегетаційному етапі.

Для обробки грушевих дерев від нападів плодожерок яблуневих, грушевих та східних, рекомендованою нормою препарату для приготування робочого розчину буде й 1 г для 10 л води, що розраховується для обробки 2-5 дерев. Для яблуневих садів від листовійок, яблуневих плодожерок нормою буде 1 г препарату на 10 л води з розрахунком на 2-5 дерев.

Для слив в боротьбі зі сливовою та східною плодожерками – 1 г препарату на 10 л води.

Для обприскування помідорів від совок, попелиць, цикадок, рекомендована норма робочої рідини складає 0,5 препарату на 1 сотку насаджень. Для капусти в боротьбі з совками білянками, міллю, блішками та попелицями – 0,3 г препарату на 1 сотку.

При обробці засівів озимої пшениці та ярого ячменю  в захисті від клопів шкідливої черепашки, пшеничного трипсу, п’явиць, попелиць, блішок, норма препарату складає 0,4 г на 1 сотку.

Для обробки цукрових буряків від бурякових блішок, озимих совок, мінуючої молі, довгоносиків витратна норма препарату буде 0,5-1,0 г на сотку.

Для того, щоб обприскати ярий та озимий ріпак в захисних цілях від пильщика та ріпакового квіткоїда норма затрат препарату складає 0,7 г на сотку. Для гороху від горохової зернівки - 0,4-0,7 г препарату  на 1 сотку.

Для досягнення найбільш дієвого результату обробки потрібно здійснювати процедуру обробки свіжо приготованим розчином. Погода від час обробки має бути тихою та безвітряною, ідеальним часом буде ранок або вечір, коли бджоли не літають над культурами. Потрібно проводити рівномірне та щедре обприскування.

Купити інсектицид можна у місті Київ, самостійно або через замовлення по інтернету з доставкою по місту, або ж для інших міст України авто-перевізними компаніями. Ціна приємно порадує, а результат не змусить довго чекати!

Спецификация:
Параметр
Фасовка 1 г.