Инсектицид Енжіо 100 мл

Производитель:
Syngenta
Модель:
10505062
Условия оплаты и доставки
Цена: 291.29 грн
(Итого к оплате: 291.29 грн)

Інсектицид Енжіо 247 SC, к. с. – 100 мл.

Діючий компонент: лямбда-цигалотрин, місткістю 106 г/л; тіаметоксам, місткістю 141 г/л

Клас хімії: піретроїди та неонікотиноїди

Форма випуску: суспензійний концентрат

Степінь токсичності: II (середньої тяжкості згідно класифікації ВООЗ)

Тара: пакетики по 3,6 мл і флакони по 100 мл

Особливості застосування Енжіо 247 SC інсектициду

Для приготування робочої рідини для обробки інсектицидом необхідно взяти упаковку речовини на 4 мл на розвести її у 5 л води, такого розчину вистачить для обприскування 1 сотки ділянки. Для яблуневих садів та виноградників – 2 упаковки препарату по 4 мл розвести на 10 л води для обприскування 1 сотки саду або винограднику.

Для яблуневих садів: норма препарату складає 3,6 мл на 10 л води, робочого розчину – 2-5 л для 1 сотки в боротьбі з яблуневими квіткоїдами, букарками, казарками, попелицями, листовійкми, пильщиками, молями.

Для обприскування помідорів: речовини  – 3,6 мл для 10 л води, готового розчину – 5 л/сотку від колорадських жуків та попелиць.

Цибуля: від трипсів та цибулевих мух, затрата речовини – 3,6 мл/10 л води, робочої рідини – 5 л/сотку.

Капуста: в боротьбі з цілим комплексом шкідників, препарату – 3,6 мл/10 л води, робочого розчину – 5л/сотку.

Картопля: від попелиць та колорадських жуків, витрата інсектициду – 3,6 мл/10 л води, готової рідини – 5л-сотку.

Горох: від горохових зернівок, попелиць та плодожерок, витрата інсектициду – 3,6 мл/10 л води, готової рідини – 5л/сотку.

Для виноградників: від листкової філоксери, трубкокрутів, скосарів, витрата препарату – 3,6 мл/10 л води, розчину – 1,5-2,0 л на 1 сотку.

Цукрові буряки: від щитоноски, довгоносиків, блішок та бурякових попелиць, витрата препарату – 3,6 мл/10 л води, готової рідини для обприскування – 5л/сотку.

Морква: від морквяних мух, витрата інсектициду складає 3,6 мл/10 л води, а норма робочої рідини – 5л/сотку.

Для хвойних саджанців: від соснових підкоркових клопів, златок, пильщиків, личинок пильщика рудого та звичайного, рекомендованою затратною нормою препарату буде 3,6 мл/10 л води, рекомендованою робочою рідиною – 5л на 1 сотку ділянки.

Обробка виноградників, гороху, цукрових буряків та хвойних саджанців дозволяється здійснювати обробку у приватних секторах.

Препарат Енжіо 247 SC є інсектицидом системного та контактного впливу з двома надзвичайно діючими компонентами. Володіє неймовірно широким спектром впливу на шкідників, а також пагубний вплив на кліщів на стадії дорослих особин. Інсектицид використовується за будь-яких умов навколишнього середовища, окрім сильних опадів. Тривалість захисної дії препарату складає 20 днів. Компонент лямбда-цигалотрин має контактний вплив на шкідників і здійснює його завдяки проникненню у кутикулу шкідливих комах, що призводить до швидкої їх загибелі. Компонент тіаметоксам проявляє системну дію та має здатність рівномірного проникнення та розповсюдження по обробленій рослині в межах години. Він збирається у місцях стрімкого росту рослин, що надає тривалу захисну дію їм.

Оскільки інсектицид Енжіо 247 SC відноситься до класу середньої тяжкості, то при обробці необхідно обов’язково дотримуватись усіх правих техніки безпеки та здійснювати обробку в період ранкової або вечірньої пори доби, задля забезпечення захисту бджіл та корисних комах від діючого компоненту.  

Для приготування робочого розчину необхідно взяти упаковку препарату на 3,6 мл та розвести у 10 л води для обробки 2 соток ділянки. Для яблуневих садів достатньо 2 л робочої рідини для обробки кожного молодого дерева та 5 л – для великого.

Максимально дозволяється здійснювати 2 обробки за сезон.

Очікувальна дія препарату для цибулі та капусти становить 14 днів, для яблуневих садів, картоплі та помідорів – 20 днів, для буряків, гороху та виноградників – 20 днів.

Купити препарат не складає ніяких труднощів, достатньо лише замовити через бланк замовлення по інтернету або ж за телефоном по хорошій ціні. Доставка проводиться по місту Києву, а також і до всіх інших міст України відомими перевізними компаніями.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 100 мл.