Инсектицид Енжіо 3,6мл

Производитель:
Syngenta
Модель:
10505020
Условия оплаты и доставки
Цена: 11.76 грн
(Итого к оплате: 11.76 грн)

Інсектицид Енжіо 247 SC

В препараті міститься 106 г / л лямбди-цигалотрина и 141 г / л тіаметоксама. Знаходиться у хімічній групі піретроїдів і має 2-й клас токсичності. Виготовляється у формі концентрату суспензії в упаковках по 3,6 и 100 мл.

Застосування речовини                                                                  

Один пакетик розводять на 5 л води для внесення на одну соту посівів овочів. Для того, щоб обробити яблуню або виноград, необхідно два пакетики по 4 мл, кожен з яких розчиняється в 10-ти літрах води і використовується з розрахунку на одну соту культури.

 Обприскування відбувається такими нормами:

- яблуня та виноград – витрата препарату 3,6 мл (один пакет), використання розчину – 2-5 л/дерево;

- помідори, цибуля, капуста, картопля, горох, цукровий буряк і морква з хвойними саджанцями – препарату іде 3,6 мл на 10 л води, при цьому норма розчину робочої рідини складає 5 л / сотку.

Енжіо 247 SC інсектицид новітній препарат подвійної дії, що володіє потужним ефектом та знищує листовійку, міль, колорадського жука, тлю, а також довгоносиків, клопів і багато інших шкідників. На відміну від інших подібних препаратів, даний продукт не втрачає свою ефективність в період температурних коливань довкілля. Захисний період триває більше 20-ти діб. Активний інгредієнт речовини ― лямбда-цигалотрін – потрапляє усередину шкідників, що провокує їх швидку загибель.Інший інгредієнт – тіаметоксам – протягом 60-ти хвилин проникає в рослину, накопичується в її стеблі та листі, що дозволяє впродовж довгого періоду надійно захищати рослину. При використанні інсектициду Енжіо 247 SC, необхідно потурбуватись  про захист бджіл і довкілля. Безпечна для культури кількість обробок, що рекомендується, становить 2 рази.

Період очікування після внесення: цибуля та капуста – два тижні; яблуня, картопля і помідори, горох, буряк і виноград – 20 діб.

По суті справи, інсектицид — хімічний засіб, який вбиває шкідливих комах, їх яйця і личинки. Деякі інсектициди діють також проти кліщів і нематод. Основна зона використання даних препаратів — захист сільськогосподарських рослин від комах-шкідників; їх застосовують також для боротьби з комахами, які переносять хвороби, а також з побутовими комахами, для захисту запасів харчів, тканин та інших матеріалів.

Інсектицид Энжіо 247 SC широко відомий своєю якістю та ціною, тому його часто купляють не тільки фермери, але й прості городники. Доставка здійснюється по всім областям України, у тому числі і по місту Києву.

о всем областям Украины, в том числе и по городу Киеву.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 3.6 мл.