Инсектицид Протеус 500мл.

Производитель:
Bayer
Модель:
10505358
Условия оплаты и доставки
Цена: 597.94 грн
(Итого к оплате: 597.94 грн)

Інсектицид Протеус® (500 мл)

Протеус - комбінований інсектицид, що має системний та контактний вплив на велику кількість шкідників. Форма випуску препарату є запатентованою олійною дисперсією O-TEQ з двох діючих компонентів абсолютно різних дієвих механізмів..

Дієвий механізм:

Приготований робочий розчин на основі олійного концентрату та відміряної кількості води здійснює розподіл діючого компоненту рівномірно у воді. За допомогою обприскування він рівномірно лягає на поверхню рослини, внаслідок чого вода випаровується, а діючий компонент залишається для захисних цілей ще досить тривалий час утворюючи міцну прозору оболонку. Така консистенція діючої речовини в робочій рідині забезпечує високу стійкість до проливних дощів та інших опадів, добре і без проблем проникає всередину обробленої культури.

Головні переваги Протеус інсектициду:

·         ефективна боротьба з совками на помідорахбез залишків на плодах;

·         напрочуд ефективний захист буряків від листогризучих шкідливих комах в комплексі з довготривалим впливом в боротьбі з попелицями;

·         активна боротьба з хлібним туруном;

·         забезпечує контроль над багатьма шкідниками, досягає ефекту нокдауна, володіє довготривалою захисною дією та не викликає звикання завдяки новітній препаративній формі.  

Спектр дії препарату та його призначення:

Для обробки інсектицидом, використовується обприскування в період вегетації.

Для обробки помідорів від совок та попелиць, втратна норма препарату складає 7 мл на 3-5 л води з розрахунком на 1 сотку ділянки насаджень. 

Для обробки капусти від молей, білянок, попелиць та блішок – 7 мл на 3-5 л води.

Для обробки посівної озимої пшениці в боротьбі з  хлібним туруном, попелицями, трипсами та клопами шкідливої черепашки – 0,5-0,75 л на 1 га з робочим розчином 200л/га.

Для обприскування  цукрових буряків в боротьбі з  буряковими блішками та довгоносиками – 1 л препарату на 1 га.

Для яблуневих садів в боротьбі з плодожерками – 0,75 л на 1 га готовою робочою рідиною 0,05%.

Для обприскування виноградників від листокруток – 0,3-0,4 л на 1 га землі з робочим розчином 1000 л/га.

Рекомендується проводити обробку інсектицидом Протеусом або вранці, або ж увечері, задля недопущення токсикації корисних комах. Погода повинна бути безвітряною та теплою. Задля отримання найбільш дієвого результату для обробки, потрібно рівномірно та щедро роз приділяти розчин по поверхні культур. Найбільшим числом обприскувань за весь сезон є 2 рази.

Назва реєстрації:Протеус® 110 OD, о.д.

Номер реєстрації:А 02865

Препарат характеризується невисокою ціною і високою ефективністю. Купити його можна у м. Києві та за допомогою інтернет - замовлення з доставкою по всій Україні.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 500 мл.