Инсектицид Протеус 50 мл

Производитель:
Bayer
Модель:
10505228
Условия оплаты и доставки
Цена: 73.18 грн
(Итого к оплате: 73.18 грн)

Інсектицид Протеус® (50 мл)

Препарат Протеус являється комбінованим інсектицидом системної та контактної дії в боротьбі з великою кількістю шкідників. Він характеризується новою неймовірною формою випуску – дисперсія на олійній основі O-TEQ, що має запатентований захист та комплексний склад двох діючих компонентів, що мають різні дієві механізми.

Дієвий механізм:

Робоча суміш, що готується з олійного концентрату і води забезпечує рівномірний розподіл олійний крапель у воді. Коли розчин, методом обприскування потрапляє на рослинну поверхню, вода з нього випаровується і залишається оболонка на основі олії з діючим компонентом. Така особливість дозволяє триматись та листковій поверхні, володіє високою стійкістю до опадів і дозволяє легко приникати всередину рослини.


Основні переваги Протеус інсектициду:

·         ефективно бореться з совками помідорів і не залишає залишків на плодах;

·         напрочуд ефективно захищає буряки від листогризучих шкідливих комах в комплексі з довготривалим впливом в боротьбі з попелицями;

·         активно бореться з хлібним туруном;

·         завдяки комплексній дії двох діючих компонентів та новітній формі випуску у вигляді олійної дисперсії, забезпечується контроль над багатьма шкідниками, досягає ефекту нокдауна, володіє довготривалою захисною дією та не викликає звикання.


Спектр дії препарату та його призначення:

Препарат активно бореться з багатьма шкідниками, методом обприскування на вегетаційному етапі розвитку культур.

Для обробки помідорів в боротьбі з совками та попелицями, втратна норма препарату складає 7 мл на 3-5 л води з розрахунком на 1 сотку ділянки насаджень.

Для обробки капусти в боротьбі з молями, білянками, попелицями та блішками – 7 мл на 3-5 л води з розрахунком 1 сотки землі.

Для обприскування посівів озимої пшениці від хлібного туруна, попелиць, трипсів та клопів шкідливої черепашки – 0,5-0,75 л на 1 га з робочим розчином 200л/га.

Для обробки цукрових буряків від бурякових блішок та довгоносиків – 1 л препарату на 1 га.

Для яблуневих садів в захисті від плодожерок – 0,75 л на 1 га готовою робочою рідиною 0,05%.

Для обприскування виноградників від листокруток – 0,3-0,4 л на 1 га землі з робочим розчином 1000 л/га.

Обробку сільськогосподарських культур інсектицидом Протеусом, рекомендується проводити вранці або ввечері, коли немає комах опилювачів, у суху безвітряну погоду. Необхідно забезпечити рівномірне та рясне обприскування всієї поверхні рослин. Максимально допустимим числом обприскувань за сезон є 2 рази.

Назва реєстрації:Протеус® 110 OD, о.д.

Номер реєстрації:А 02865

Препарат характеризується невисокою ціною і високою ефективністю. Купити його можна у м. Києві та за допомогою інтернет - замовлення з доставкою по всій Україні.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 50 мл.