Инсектицид Провадо 20г

Производитель:
Bayer
Модель:
10505050
Условия оплаты и доставки
Цена: 76.14 грн
(Итого к оплате: 76.14 грн)

 Інсектицид Провадо® (20 г)

Препарат Провадо має форму комбінованих паличок інсектицидного походження, які використовуються для захисту декоративних рослин від шкідливих комах, та допомагає досягти необхідного рівня підживлення поживними мікроелементами. Він застосовується для обробки кімнатних рослин в житлових будинках та офісах, зимових садах для декоративних культур в боротьбі з білокрилками, щитівками, червецями, попелицями, клопами, трипсами, цикадками.


Основні переваги препарату:

·         неймовірно високий вплив в боротьбі з шкідниками кімнатних культур;

·         завдяки поєднанню діючих компонентів досягає захисту від шкідників та здійснює підживлювальний вплив;

·         являється малотоксичним для людей та навколишнього середовища.


Спектр застосування:

Препарат використовується проти білокрилок, щитівок, скосарів, червеців, попелиць, клопів, цикадок, трипсів для обробки кімнатних рослин. Обробка здійснюється методом капсульного внесення в кореневу систему культур.

Особливості застосуванняПровадо:

Для обробки кімнатних та декоративних рослин в боротьбі з сисними та листогризучими шкідниками необхідною нормою витрат препарату є 1 капсула на 1 л грунту, для гідропонної культури – 0,5 капсули на 1 л грунту. Для досягнення найкращого результату обробки, необхідно використовувати препарат на ранніх стадіях пошкодження.  

Спочатку необхідно зволожити землю, потім вставити паличку Провадов кореневу систему і добре полити землю водою, щоб краще та швидше розчинилась. Якщо горщик є гідропонним, то треба підняти його і покласти під нього паличку в воду зовнішнього горщика.

Назва реєстрації:Провадо® 2,5 PR, капсули

Номер реєстрації: А 01531

Ціна на препарат може змінюватись в залежності від регіонів України. Купити Провадо можна в Києві за допомогою замовлення по інтернету, доставкою або само вивозом.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 г.