Фунгицид Превикур Энерджи 500мл

Производитель:
Bayer
Модель:
10505081
Условия оплаты и доставки
Цена: 361.11 грн
(Итого к оплате: 361.11 грн)

Фунгіцид Превікур® Енерджі (500 мл)

Препарат Превікур є системного впливу фунгіцидом, що стимулює розвиток та ріст сільськогосподарських культур та напрочуд ефективно бореться з кореневою гниллю та пероноспорозом для огірків і помідорів.

Головними перевагами Енерджі фунгіциду Превікур є: 

  •          видима перевага над звичайним Превікуром, завдяки комплексній дії двох діючих компонентів;
  •          стимулює кореневище рослин та їх листкову частину;
  •          активно бореться із захворюваннями культур, що ростуть на відкритих та закритих ґрунтах, що інфікують насінини, стебла, проростки, плодову та листкову частини рослин;
  •          значно зміцнює кореневище оброблених рослин та листкову і стеблову частини;
  •          досить довга захисна дія на протязі всього періоду розвитку;
  •          використовується трьома способами – для обприскування, поливу та крапельного зрошування.  

Рекомендаційні характеристики застосування:

Для обробки огірків, що ростуть на відкритих та закритих ґрунтах в боротьбі з переноспорозом, норма препарату становить 25 мл для розведення у 5 л води на 1 сотку ділянки. Наступне обприскування проводиться вже через 10-14 днів після первинного. Якщо боротьба іде з кореневою гниллю на огірках, то – 3мл препарату для розведення в 2 л води на 1 сотку методом поливу посіяних насінин, наступний полив здійснюється  в період висаджування пророслих розсад і через 7-10 днів після цього. 

Для захисту помідорів закритих та відкритих ґрунтів, обробка проводиться при нормі 3 мл препарату розведеним в 2 л води в боротьбі з кореневою гниллю посіяних насінин, наступний полив здійснюється  в період висаджування пророслих розсад і через 7-10 днів після цього. Очікувальний термін проходить 20 днів.

Застережлива умова: Енерджі Превікур фунгіцидможе викликати корозію металів, окріл сталі нержавіючої. Для до попущення цього необхідно ретельно промити апарат після обробки.

Назва при реєстрації: Превікур® Енерджі 607 SL, в.р.к.

Номер під час реєстрації: А 02112

В Україні, а саме місті Києві можна купити фунгіцид по прийнятній ціні через замовлення по інтернету чи з допомогою здійснення дзвінка по телефону.


Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.