Гербицид Тореро SC

Цена: 733.04 грн/литр
(Итого к оплате: 3664.64 грн)

Селективний системний гербіцид гербіцид для боротьби з бур’янами на посівах цукрових буряків Формуляція: концентрат суспензії КЛАС НЕБЕЗПЕЧНОСТІ: ІІ


Селективний системний гербіцид гербіцид для боротьби з бур’янами на посівах цукрових буряків
Формуляція: концентрат суспензії
Діюча речовина: метамітрон, 350 г/л + етофумезат, 150 г/л
ПАКУВАННЯ: 5 л
КЛАС НЕБЕЗПЕЧНОСТІ: ІІ

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

Тореро®, к. с. — селективний системний гербіцид гербіцид для боротьби з бур’янами на посівах цукрових буряків. Тореро®, к. с. містить речовини, що діють через листя і через грунт. Метамітрон поглинається, головним чином, через коріння, а також листя; етофумезат абсорбується сходами і корінням. Різні шляхи надходження дають можливість ефективного використання препарату. На бур’яни діє та кількість препарату, яка потрапляє і на листя, і та, яка потрапляє на грунт. Вищезазначена риса є позитивною у тому випадку, коли після обприскування випав дощ — змита рідина діє у ґрунті.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Не рекомендується проводити обприскування, коли цукрові буряки знаходяться в стресовому стані. Бажано утриматись від застосування пре- парату при температурі вище 25° С та при яскравому сонячному світлі. При застосуванні Тореро®, к. с. рекомендується витримати інтервал мінімально 5 днів між обробками препаратом. Температурний діапазон застосування — від 5° С до 25° С.

СУМІСНІСТЬ:

Препарат Тореро®, к.с. сумісний з іншими пестицидами, (наприклад, Бельведер®, к.с., Контакттвін®, к. е.®) та парафіновою оливою (Еко®Ойл Спрей)