Гербицид Галакси Ультра

Производитель:
Bayer
Модель:
galaxy-ultra
Условия оплаты и доставки
Цена: 720.72 грн/литр
(Итого к оплате: 7205.90 грн)

Галаксі Ультра


Гербіцид контактно-системної дії для боротьби з однорічними дводольними бур’янами в посівах сої.
Галаксі Ультра — гербіцид контактно-системної дії що дозволяє ефективно контролювати різні види однорічних дводольних бур’янів у посівах сої.

Діюча речовина: Бентазон, 352,4 г/л + Ацифлуорфен, 161,7 г/л

Препаративна форма: розчинний концентрат


Механізм дії: Ацифлуорфен — має чітко виражену контактну та системну дії, селективний, абсорбується листками та коріннями, може рухатись по рослині. Інгібує фермент, який приймає участь у синтезі хлорофілу. Загибель бур’янів відбувається внаслідок руйнування їх клітинної мембрани. Бентазон — має контактну дію, поглинається листом в місці попадання, блокує фотосинтетичний транспорт электронів, внаслідок цього переривається асиміляція СО2, рослина зупиняється в рості, руйнується клітинна мембрана що в подальшому призводить до загибелі.

 


Властивості: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ
Гербіцид використовується у фазу розвитку 1–4 трійчастих листків сої, коли бур’яни знаходяться на ранніх фазах свого розвитку (висота 2–3 см).

Норма витрати робочої рідини 200–300 л/га.

Температурний режим для застосування препарату від +15°С до +25°С, при цьому використовувати при оптимальній вологості повітря та ґрунту, і швидкості швидкість вітру 3–4 м/с. Робочий тиск при обприскуванні 2,5–3,5 бар. Препарат наноситься рівномірно по всій площі поля. Кратність обробок за сезон - однократно. Застосування гербіциду під час тривалих періодів по- сухи з високою температурою повітря або у надмірно вологих умовах може призвести до появи плямистості у вигляді пожовтіння або бронзових плям, що не впливає на майбутній урожай та розвиток рослин сої.

Не рекомендується використання у сумішах з протизлаковими гербіцидами, фосфорорганічними препаратами, мікродобривами та поверхнево-активними речовинами.

ЗАСТОСУВАННЯ

Культура

Шкідливий об’єкт

Норма витрати, л/га

Макс. обробок

Спосіб, час обробок, обмеження

Соя

Однорічні дводольні бур’яни

1,5–2,0

1

Обприскування посівів у фазу 1–4 справжніх листків культури і ранні фази росту бур’янів


 
Спецификация:
Параметр
Фасовка канистры 10 л