Протравитель Престиж

Производитель:
Bayer
Модель:
prestij
Условия оплаты и доставки
Цена: 1054.56 грн/литр
(Итого к оплате: 5272.54 грн)

Престиж


Протруйник насіння картоплі для захисту від гризучих і сисних шкідників, а також від грибкових захворювань

Діюча речовина: імідаклоприд, 140 г/л, пенцикурон, 150 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії


Властивості:

Престиж - інсекто-фунгіцидний протруйник системної і контактної дії. Вирішує проблему боротьби проти дротяників та листкової картопляної попелиці, а також проти колорадського жука в період від появи сходів до початку цвітіння. Фунгіцидна дія препарату спрямована на захист від ризоктоніозу сходів і врожаю за додаткового ефекту проти інших видів парші. За обробки розсади овочевих культур Престиж запобігає пошкодженню шкідниками і деякими видами «чорної ніжки» протягом 4–5 тижнів.


ЗАСТОСУВАННЯ ТА СПЕКТР ДІЇ

Культура

Об'єкт

Норма застосування
(л/1 т насіння)

Картопля

Колорадський жук, попелиці, ґрунтові шкідники на початкових стадіях, ризоктонія

1,0

 Томати, перець, баклажани, капуста*

Колорадський жук, міль, попелиці, блішки, трипси 

1% розчин 


* Реєстрація обробки розсади — тільки для приватного сектору.


ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

Оптимальна витрата робочого розчину для картоплі — 10–20 л/т. Застосування розбавленого водою препарату покращує рівномірність покриття бульб картоплі. Обробку проводити перед висаджуванням картоплі в ґрунт. Уникати тертя мокрих бульб одна об одну і їхнього травмування, що за вологих прохолодних умов може при- звести до зараження бактеріальною гниллю. Посадковий матеріал має бути не старіший одного року (з урожаю минулого року). Для висаджування картоплі бажано використовувати техніку, обладнану пристроєм для обробки бульб безпосередньо під час садіння. За застосування на томатах, перці, баклажанах, капусті застосовувати препарат потрібно замочуванням кореневої системи розсади в 1% розчині препарату протягом 6–8 годин перед висаджуванням у відкритий ґрунт.


ПЕРЕВАГИ

·         Комбінований захист картоплі від колорадського жука, ґрунтових шкідників та хвороб з початку росту та розвитку рослин.

·        

Спецификация:
Параметр
Фасовка 5 л