Сеньйор помідор

Производитель:
Ukravit
Модель:
Senyor Pomidor
Условия оплаты и доставки
Фасовка 20л
Цена: 254.80 грн
(Итого к оплате: 10192.00 грн)

Сеньйор помідор р.к. 100 мл

Комплексний препарат контактно-системної дії для регуляції ростових процесів вегетуючих рослин та прискорення дозрівання плодів

·         сприяє збільшенню вегетативної маси рослини до оптимального рівня;

·          підвищує жаростійкість та посухостійкість рослини;

·          знижує можливість зараження рослин грибковими та вірусними хворобами;

·          збільшує урожайність культури;

·          прискорює дозрівання плодів та забезпечує сприятливі умови для механічного збирання врожаю.

Упаковка:100 мл.

Діюча речовина: етефон, 480 г/л.
Препаративна форма: розчинний концентрат.

Механізм дії. Проникаючи в рослину розкладається в тканинах з утворенням етилену. На клітинному рівні етилен виступає як інгібітор транспортування ауксинів та біосинтезу гіберелінів, що призводить до штучної регуляції ростових процесів. Крім цього, також відбувається стимулювання синтезу лігніну, пігментів, целюлози, цукрів, що в свою чергу прискорює дозрівання плодів.

 

 

 

Культура  Томати, Перець, баклажани, Картопля, цибуля, Яблуня

Норма витрати препарату: 30 мл на 5 л води на 1 сотку  

 

Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період , коли культура знаходяться в пригніченому стані, на малогумусних грунтах з низьким вмістом азоту, за температури повітря нижче +120С, за 4 години до випадання опадів та на сильно забур’янених ділянках), а також коли рослини мокрі після випадання опадів. Доцільним є використання в суміші з мікродобривом АВАНГАРД ОВОЧЕВІ.

Застосування: Перед проведенням обприскування необхідно ємність з препаратом збовтати, потім розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії проти бур'янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.  

Також рекомендується застосовувати для підвищення урожайності, морозостійкості, прискорення дозрівання плодів та збільшення цукристості коренеплодів цукрових буряків. На ефективність препарату буде впливати перш за все якість проведення заходів по його застосуванню, а саме: рясне змочування рослин робочим розчином під час обробки, дотримання інструктивних норм по обприскуванню препарату в інтервалі рекомендованих грунтово-кліматичних умов та своєчасність проведення вказаного заходу.

Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 днів, механізованих робіт – 3 доби. 

Упаковка. 100 мл

 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 100 мл.
Похожие товары