Инсектицид Матч 4мл

Производитель:
Syngenta
Модель:
10505006
Условия оплаты и доставки
Цена: 10.13 грн
(Итого к оплате: 10.13 грн)

Інсектицид Матч 050 ЕС

До складу входить активний компонент 50 г / л люфенурону. Відноситься до хімічної групи бензамідів та належить 3-му класу токсичності. Хімічна промисловість виготовляє препарат у вигляді концентрованої емульсії в пакетиках по 4 мл.

Застосування продукту

Один пакет розводять в 5-ти літрах води для нанесення розчину на одну соту овочів. Для обробки яблунь і винограду розводять два пакетики в 10-ти літрах води кожен і обприскують отриманим розчином одну соту саду або винограднику. По суті, це виглядає так:

― При обприскуванні яблуні і винограду витрати препарату складають 8 мл, а використання розчину – 2-5 л/дерево для яблуні і 1,5-2 л/дерево для винограду.

- Для капустита помідорів норма витрат речовини буде такою ж, як і для дерев, однак витрата готового робочого розчину буде до 5 л/сотку.

Матч 050 ЕС інсектицидє продуктом контактної дії. Він зупиняє процес життєво необхідного забезпечення комахи на стадії личинки. Крім того, з яєць не з'являється потомство, і самки починають відкладати «мертві» яйця. Препарат дуже ефективний в боротьбі проти листовійки, молі, різних листоїдів і садових кліщів. Період використання – початок появи гусениць..

Інсектицид Матч 050 ЕС ліквідовує майже всіх комах – шкідників на ділянці, при цьому не шкодить корисним мікроорганізмам. Захисний період оброблених рослин складає місяць. Також даний препарат не токсичнийдля бджіл та довкілля. Дозволяється застосовувати препарат двічі за сезон.

Період очікування після внесення: для капусти та помідорів – два тижні, яблунь та винограду – місяць.

Потрібно завжди пам'ятати, що інсектицид, проникаючий в культуру, може приводити до її придушення, пошкодження або, навпаки, до ефекту стимулювання їх загального стану, зростання та розвитку. Якщо препарат використовують в пом'якшених дозах за найкращих умов температурного режиму, а також при достатній зволоженості ґрунту і рослини, при необхідному доступі до рослин живильних елементів, це ясно стимулює інсектицид на захист і зростання культури, розвиток і збереження корисних компонентів. Найкращий ефект спостерігається при використанні таких препаратів в період активного вегетаційного процесу рослин.

Використання хімічних речовин в підвищених дозах приводить до серйозних збоїв в процесі обміну речовин. На обумовленому рівні впливу препарату, рослини не можуть пересилити порушення біологічних функцій, і відбуваються необоротні процеси, що негативно впливають на зростання і вегетацію, а інколи приводять до загибелі культури. Тому слід бути уважним і обережним при використанні цих хімічних препаратів на земельних ділянках та полях, щоб не нашкодити людям, посадженим культурам та навколишньому середовищу. Перед застосуванням препарату, необхідно ретельно вивчити правила використання та строго їх дотримуватись.

Ісектицид Матч 050 ЕСкористується популярністю своєї практичності, якістю та доступною ціною так, що купують його досить часто. Доставка здійснюється в будь-який регіон України та в усі райони Києва.


Спецификация:
Параметр
Фасовка 4 мл.